DMCA.com Protection Status

S.S.S

Kaç Yıldır Hizmet Veriyorsunuz?

14 Senedir iPTV Server Hizmetimize Devam Ediyoruz İnsanlara Elimizden Geldiğince Yardımcı Olmaya Çalışıyoruz.


Hangi Cihazlarda İptv Paketimi Kullanabilirim ?

Bilgisayar, smart tv, akıllı telefon ve tablet, IPTV destekli uydu alıcılar ve tv box cihazlarında yayınları izleyebilirsiniz,sürekli güncellenen içerikleri reklamsız sınırsız dilediğiniz kadar izlemenizi sağlar.

Aynı Anda Farklı Cihazlardan İzleyebilir Miyim?

Tek hesap ile aynı anda yalnızca tek bir cihazdan izleyebilirsiniz ancak diğer bir cihazdan izlemeyi bırakıp farklı cihaza geçebilirsiniz. Bu nedenle şifrenizi bir başka kişiyle paylaşırsanız, o kişi izleme yaparken siz izleyemezsiniz.Yayınlarda Kesinti Veya Takılma Oluyormu?

Yayınlarda Teknik bir problem olmadığı sürece bizden kaynaklı donma olmaz. Kotanız Dolduysa IPTV kullanırken donması normaldir. IPTV İnternet Altyapısı ile Çalışan Bi Sistemdir o Yüzden Kota ve internet hızınız donup donmamayı direkt etkiler. IPTV kullanım sürenize göre harcadığınız kota değişir. Hd Yayınları İzlediğimizi Varsayarak günde Ortalama 3 saat İzlenimde Aylık ort. 20-25 Gb harcama yapar. Kota Aşımı Gerçekleşirse Sözleşmeli Olduğunuz İnternet Aboneliğine Göre Bağlantı hızınızı düşürürler. Hız Eğer 6 Mbit in altına düşerse IPTV Yayınında Donma-Takılma Meydana Gelebilir!


Nasıl IPTV Paketi Satın Alabilirim?

Satın Al sayfamızdan ilgilendiğiniz paket için ödeme butonuna tıklayarak açılan sayfada satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işleminden sonra bize canlı destek hattımızdan bilgi verirseniz hesabınız 10 dakika içinde aktif edilecektir.